kubki z nadrukiem

kubki z nadrukiem

Metody wykonywania ozdobnych nadruków na porcelanie stały się w ostatnich latach wyjątkowo modne. Powszechnie znany jest sitodruk, tampodruk i kalkomania. Sukcesywnie wdrażane są również bardziej nowoczesne metody wykonywania nadruków, takie jak sublimacja. Tak duże zróżnicowanie technologiczne sprawia, że drukowanie grafiki na kubkach staje się nie tylko dobrym sposobem na biznes, ale również wykorzystanie ich jako oryginalny prezent dla najbliższych i jednocześnie skuteczny gadżet reklamowy, wykorzystywany w wielu profesjonalnych kampaniach marketingowych.

Kubki jako oryginalne upominki

Szukając oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby, można wykorzystać opisany wyżej sposób wykonywania dowolnych nadruków na porcelanie. Najczęściej w tym zakresie wykorzystuje się kubki z nadrukiem, które dostępne są niemalże w każdej wersji, kolorystyce i dowolnej tematyce. Niezwykle popularne są kubki z nadrukami imion, śmiesznych tekstów i zabawnych obrazków. Można również kupić kubki z nadrukiem nawiązującym do sportu, muzyki, ulubionych postaci z bajek lub filmów. Wyjątkowo oryginalne są natomiast kubki, na których drukuje się zdjęcia przyniesione przez klienta. Tego rodzaju nadruk jest na pewno znacznie droższy, niemniej podarowanie babci kubka ze zdjęciem wnuków, lub dziewczynie kubka ze zdjęciem jej ukochanego – jest na pewno wyjątkowo miłą niespodzianką.

Kubki wykorzystywane w kampaniach reklamowych

O wiele bardziej popularne są kubki z nadrukiem znajdujące zastosowanie jako niebanalne gadżety reklamowe. Ich wysoka wartość polega przede wszystkim na dużej uniwersalności i szerokiej możliwości wykorzystania. Kubki, na których nadrukowana jest nazwa przedsiębiorcy, jego logo a także inne elementy identyfikujące konkretną branżę, stanowią idealne narzędzie promowania firmy. Można je wykorzystać jako prezenty reklamowe wręczane klientom i potencjalnym kontrahentom na branżowych targach handlowych, w czasie luźnych spotkań z petentami, a także podczas zwykłych sprzedaży detalicznych.

Tego rodzaju prezenty reklamowe są zdecydowanie częściej wykorzystywane, aniżeli inny rodzaj gadżetów. Przewaga kubków nad innymi przedmiotami polega na ich niewysokiej cenie w stosunku wagi przedmiotów wykorzystywanych w całej kampanii.